AÖF Rehberlik

 

24-25 Aralık  AÖF Güz Dönemi Final Sınavı Sonuçları Açıklandı 2015

AÖF Güz Dönemi Final Sınavı'nın sonuçlarına ilişkin açıklama yapan Prof. Dr. Güney, öğrencilerin AÖF final sonuçlarını aof.edu.tr adresinden öğrenebileceklerini açıkladı. Merakla beklenen 'AÖF' Açık Öğretim Fakültesi sınav sonuçları açıklandı. 24-25 Ocak 2015 tarihinde yapılan AÖF güz dönemi final sonuçları http://sinav.eogrenme.anadolu.edu.tr adresinden sorgulama yapabilir sınava sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

 

 

AÖF Bölümleri (4 Yıllık)

Açıköğretim üniversite taban puanları 2014 YGS sonuçlarına göre yapılan merkezi yerleştirme sonuçlarına göre belirlenen aöf taban puanları aşağıda. Tabloda 2014 ösys sonuçlarına göre ortaya çıkan açıköğretim 2014 taban puanları yer alıyor. Açıköğretim Fakültesi veya genel olarak Açıköğretim bölümlerini lisans (4 yıllık), önlisans (2 yıllık) ve sınavsız geçişle yerleşilen bölümlerin tamamını kapsayacak bir tabloda bir araya getirdik. Tablonun ikinci sütununa bakarsanız lisans - önlisans ve sınavsız geçiş ayrımını görebilirsiniz.

AÖF (Açıköğretim) Bölümleri (2 Yıllık) - Kontenjanları - Taban Puanları

Aşağıdaki tabloda 2 yıllık Açıköğretim bölümlerini, bölümlerin 2012 ÖSYS'de yerleşen öğrenci sayılarını, taban puanlarını, yerleşme önceliklerini görebilirsiniz. Ancak tablo incelendiğinde Adalet haricindeki hiçbir 2 yıllık Açıköğretim bölümünde kontenjan sınırının olmadığını; puan türü olarak hiçbir puan türünün belirtilmediğini (çünkü YGS-1-2-3-4-5-6 herhangi bir YGS puanından 140'ı geçmek yeterli); taban puanların boş olduğunu (çünkü 140'ı geçen ve tercih eden herkesin girebildiğini) göreceksiniz. Amacınız 2 yıllık da olsa bir üniversiteye girmek ise aşağıdaki bölümlere girmek çok kolay. Bitirmek-mezun olmak çalışmakla mümkün.

AÖF Kayıt ve Öğrenim Ücretleri - Ödemeleri

ÖSYS YENİ KAYIT ve AYÖS İLE AÇIKÖĞRETİME KAYIT YAPTIRACAK ADAYLARIN ÖDEYECEĞİ TUTARLAR; ÖDEMELER 2014-2015 ÖĞRETİM YILI ÖSYS YENİ KAYIT ve AYÖS İLE KAYIT YAPTIRACAK ADAYLARIN ÖDEYECEĞİ TUTARLAR.

AOF Kredili Sistem

Kredili Sistem Nedir? Neler Getiriyor?

Kredili sistem nedir? Ne Değildir?
Arkadaşlar aşağıdaki metni okuduktan sonra kredili sisteme dair kafanızdaki tüm soruları cevaplamış olacaksınız.

Vizede aldığınız nota göre Final (veya bütünlemede) kaç puan alarak geçebilirsiniz?

Kredili sistemde puanlamanın nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

AÖF sınav sonuçları

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınav sonuçları açıklandı.

Adaylar, Açıköğretim Fakültesi in sayfasına girerek sonuçlarını öğrenebiliyor.

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) 9-10 Şubat 2013 tarihinde yapılmıştı. Uzun bir bekleyişin ardından sonuçlar açıklandı

 

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

 

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM TAKVİMİ VE GENEL BİLGİLERİ

 

Aöf rehberlik

Subject *  
Email *  
Nick Name * Rate    
 Confirm Image  Refresh
 
Add Comment

 
 

Bize ulaşın, sorularınızı gönderin.

Programlama ve destek: A. Tanrıkulu