Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları Kitabı Sipariş Formu

Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları Kitabı Sipariş Formu

Gümrük Müşavirliği Müşavir Yardımcılığı ve Görevde Yükselme Sınavlarına Hazırlık Kitabı “Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları”

“Tamamı Renkli ve Güncel OCAK 2017 Baskısı Çıktı!”
Bu formdan vereceğiniz tüm siparişler OCAK 2017 Renkli ve Güncel Baskısı içindir!

Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları Kitabı İçindekiler

Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları Kitabı İçindekiler Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları Kitabı’nda hangi konular var, hangi yasalar ve yönetmelikler yer alıyor? 2017 mevzuat değişikliklerine göre düzenleme…  Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları Kitabı İçindekiler için tıklayın!

Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları, Hüseyin Yavuz

 

Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları Kitabı Sipariş Formu (19 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Merhaba,

    Sipariş verdim ne zaman geri dönüş yaparsınız? Kitap fiyatı ne kadar? Ödemeyi nasıl yapmamız gerek? Kargo dahilmidir? Bu bilgilerin hiç biri sayfada yer almıyor. Bilgi verebilirmisiniz. Teşekkürler

  2. Sipariş vermek istiyorum formu doldurdum ancak dönüş alamadım.ödemeyi kredi kartı ile nasıl yapacağıZ

  3. Merhaba,
    Haftasonu ve bugün formu doldurup gönderdim ancak henüz bir geri dönüş alamadım. Sipariş teyidinizi ve geri dönüşünüzü rica ederim

  4. Bugün 2 adet sipariş verdim ama arayan olmadı iki saati geçti bir sıkıntı mı var acaba?

  5. Gümrük mevzuatı ve uygulamaları kitabını arkadaşların tavsiyesi ile içindeki konu başlıklarını da inceleyerek aldım. Gerçekten çok iyi. Hem konuları özet olarak anlatmış olması ve binlerce sayfalık mevzuatı özetlemiş olması, hem de uygulama örnekleri anlaşılır olduğu için beğendim. Klişe laflar etmek istemiyorum, bence alın, paranız boşa gitmez.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın