KR Kariyer Rehberlik

   

 

 

YGS Puanlı Bölümler MF Puanlı Bölümler TM Puanlı Bölümler TS Puanlı Bölümler Dil Puanlı Bölümler

 

Ek Kontenjan bekleyenler ve 2015 YGS-LYS adayları için: 2014 ÖSYS Üniversite Taban Puanları burada!

ÖSYS: 2014 YGS - LYS Rehberlik Ana Sayfası

 

2014 ÖSYS Üniversite Tercih Kılavuzu

 
 

2014-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu ÖSYM'nin http://www.osym.gov.tr  internet adresinden yayımlandı. Kılavuz, adaylara ve diğer ilgililere ön bilgi vermek amacıyla yayımlanmaktadır. Bu nedenle adayların, tercihlerini yapmadan önce tercih süresi içinde ÖSYM'nin internet adresinden yeniden yayımlanacak 2014-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzunu dikkatle incelemeleri ve ÖSYM’den yapılan duyuruları takip etmeleri gerekmektedir.

 

2014 LYS Soru Kitapçıkları Soru ve Cevapları!

 
 

2014-LYS Soru ve Cevaplarının tamamı artık yayınlanmıyor. ÖSYM 2013 YGS ve LYS de olduğu gibi 2014 YGS ve 2014 LYS sorularının da tamamını yayınlamadı. Bu yılda soru kitapçıklaırnın % 20'sini yayınladı.

 

2014 LYS başvuruları 21 Nisan'da başladı, son gün ne zaman?

 
 

2014 LYS başvuruları 21 Nisan 2014 pazartesi itibariyle başladı. ÖSYM yaptığı duyuruda 2014 LYS başvurularının 21 - 30 Nisan tarihleri alınacağını ve kimlerin, YGS'den en az kaç puan alanların LYS'ye başvurabileceğini, başvuru ücretlerini ve nerelerden başvuru yapılabileceğini açıkladı.

 

YÖK'ten 2014 LYS adaylarına çok önemli uyarı!

 
 

2014 LYS başvuruları 21 Nisan 2014 pazartesi itibariyle başladı. Aynı gün YÖK ileride pişman olmamak ve doğabilecek haklardan yararlanabilmek için LYS adaylarına önemli bir uyarıda bulundu: Adaylar tüm puan türlerinden puan hesaplamanın sağlanması için tüm LYS sınavlarına başvursun.

 

2013 YGS -Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soruları ve Çözümleri

 

2013 YGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi soruları ve cevapları için başlığa tıklayın.

 

Sınavsız Geçiş Yapılabilecek 2 Yıllık Meslek Yüksek Okulları:
Hangi meslek lisesi alan/kol/bölümü mezunları hangi myo ve önlisans bölümlerine sınavsız geçiş yapabilirler?

 
  Sınavsız geçiş yerleştirme işlemleri aşağıdaki önceliklere göre merkezî sistemle yapılır. Sınavsız geçiş öncelikleri nelerdir? Hangi bölümlere ve kimler sınavsız geçişle yerleşebilir?  

YGS'de ayrıcalıklı adaylar kimler? Dikkat, siz de ayrıcalıklı bir üniversite adayı olabilirsiniz!

 
 

üniversite giriş sınavının birinci ayağı olan YGS'ye 23 Mart Pazar günü 2 milyon 7 bin 659 öğrenci girecek. Bu yıl Sınavsız Geçiş hakkı için 2014-ÖSYS'ye başvuran aday sayısı 78 bin 428 olarak açıklandı. ÖSYM, bazı adaylara ise ayrıcalık tanıyacak. Ulusal ve uluslararası yarışmalarda ilk 3'e giren liselilere istedikleri üniversite ve bölüme girme fırsatı verilecek. Üstün yetenekli sporcu ve sanatçılar ve engelli sporcular da özel yerleştirmeye tabi tutulacak. Bu yıl ilk kez engelli öğrenciler özel yetenek sınavını kazanırsa 140 değil 100 YGS puanı üzerinden yerleşecek. 

 

YGS'de sınav kazandıracak taktikler!

 
 

SINAVDA KAZANDIRACAK TAKTİKLER
Üniversite adaylarının heyecanla beklediği YGS için geri sayım başladı. 23 Mart'ta yapılacak sınav sırasında uygulanacak bazı basit stratejiler sınava hazırlık kadar önem taşıyor. İşte sınav başarınızı olumlu etkileyecek bazı taktikler için başlığa tıklayın.

 

YGS'de aşırı kaygı ile başetmede basit ve işe yarar teknikler!

 
  Üniversite adaylarının heyecanla beklediği Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) için süre kısalırken, öğrencilerin yoğun sınav kaygısı yaşamasının başarısızlığa yol açmaması İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikolojik Gelişim ve Danışma Merkezi Koordinatörü Uzmanı Klinik Psikolog Nilgün Köstem'den öneriler.   

2014 YGS LYS Başvuru Tarihleri Ücretleri ve Kılavuzu Yayınlandı!

 
  2014 YGS sınav ve başvuru tarihleri burada. LYS - 1,2,3,4 ve 5 tarihleri ve saatleri, başvuru tarihleri ve ücretleri için başlığa tıklayın.  

2013 YGS'de Din Kültür ve Ahlak Bilgisi Soruları

 
 

ÖSYM, 2013 YGS'de Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinden kaç soru sorulacağını, soruları kimlerin çözeceğini, hangi testte ve kaçıncı soruların Din Kültürü Dersinden sorulacağını açıkladı. 15.02.2013 tarihli duyuruyla, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi almak zorunda olmayan (muaf olan) adaylar Din Kültürü soruları yerine Felsefe sorusu çözeceği duyuruldu.

 

2012 YGS Sınav Soruları ve Cevapları

 
  1 Nisan 2012 Pazar günü yapılan sınavın soruları sınav saatinden saatler sonra burada.  

YGS Öncesi Son Günler - Son Tavsiyeler

 
  Yarın yapılacak YGSye girecek 1 milyon 837 bin aday ve ailesi için büyük bir gün. Sınava girmeden önce yapılması gerekenler ile sınav sırasında öğrencilerin dikkat etmesi gereken detaylar, sizin motivasyonunuzu sağlayacak, sorularda hata yapmanızı da en aza indirecektir.  
2013 YGS ve LYS Başvuru ve Sınav Tarihleri  
 

ÖSYM, 2013 YGS ve LYS başvuru tarihlerini açıkladı. Sınav tarihleri içeren 2013 Yılı Sınav Takvimi daha önce açıklayan ÖSYM, 01.12.2012 tarihinde yaptığı toplantı sonucunda Sınav Başvuru Tarihlerini de açıkladı. Buna göre,

Devamı için tıklayınız.

2013 ÖSYM Sınav Takvimi için tıklayınız.

 
  AOBP Hesaplama ve AOBP Katsayıları
 
AOBP (Ağırlıklı Ortaöğretim Başarı Puanı), üniversiteye yerleştirmede hala en temel bileşenlerden, unsurlardan birisi. AOBP'nin yeni sistemde etkisi % 13-15'lere kadar düşürülmüş de olsa, özellikle hedefi % 10'luk dilimde yer alan okullar olan adaylar için önemini koruduğu görülüyor. Bu nedenle, üniversite adaylarının en çok merak ettikleri bir kaç soruya burada cevap vereceğiz.

Devamı için tıklayınız!

2011 ÖSYS: YGS - LYS üniversite taban puanları
 

2010 ÖSYS yerleştirmelerine göre kesinleşen üniversite taban puanları ve başarı sıralamaları bu sayfada. Hangi bölümün taban puanı kaç oldu? Kontenjanı dolmayan bölümler hangileridir? Türkiyenin en yüksek taban puanlı Hukuk, Tıp ve Mühendislik fakülteleri hangileridir?

Geleceğin Meslekleri
  Geleceğin mesleklerine farklı bir bakış. Evet yine parlak ve uçuk bilgiler var, ama aynı zamanda bu meslekleri edinmek için hangi üniversitelere ve hangi bölümlere girmek gerektiğini de bağlantıları izleyerek öğrenebileceksiniz.
2010 ÖSYS: Kontenjanı Dolmayan Üniversite ve Bölümler
 

2010 YGS - LYS sonuçlarına göre adayların yaptıkları tercihlere göre yapılan yerleştirmeler sonucunda 2010 ÖSYS'de açılan kontenjanların % 9,1'inin boş kaldığını biliyor musunuz? Adaylar için iyi incelediklerinde kendi koşul ve beklentilerine uygun bölümleri görebilecekleri bir tablo var. Devlet üniversitelerinde kontenjanı dolmayan üniversitelerde belirli bazı bölümlerin bulunduğunu göreceksiniz. Ancak özellikle vakıf (özel) üniversitelerde boş kalan bölümler arasında günümüzde en çok tercih edilen bazı bölümlerin de bulunduğunu görebilirisiniz. Hepsine bakmanızı öneriyoruz.

2011 YGS Soru ve Cevapları
 

2011 YGS soru ve cevapları 27 Mart Pazar günü sınav sonrasında TRT televizyonunda yayınlanacak. Soruların gazetelerde 28 Mart Pazartesi, internette ise 29 Mart Salı gününden itibaren yayınlanacağı duyuruldu. Detaylar için başlığı tıklayınız.

2010 LYS Soruları ve Cevapları
 

2010 LYS sorularını görmek için başlığa tıklayınız. 2011 LYS sorularına da Haziran ayında yapılacak sınavlardan sonra aynı sayfadan ulaşabileceksiniz.

ÖSYS: YGS - LYS Tercih Rehberi
 

ÖSYS tercihleriyle ilgili dikkat edilmesi gereken noktalar, sık yapılan hatalar nelerdir?

Yeni ÖSYS (YGS - LYS) Sistemi
 

2010 yılından itibaren uygulanan yeni sistemin temel kuralları, puan türleri, katsayılar, AOBP hesaplama ve katsayıları, sınavın aşamaları testler, dersler, soru sayıları...

Kısa yoldan YGS puan hesaplama katsayıları
 

YGS'de hangi dersin ve testin katsayısı kaçtır? YGS'deki altı farklı puan türüne göre (YGS-1,2,3,4,5,6) derslerin katsayıları ve ağırlıkları nasıl değişmektedir? Kaç net kaç puan getirir?

Lisans programlarının puan türleri
  Lisans programlarının puan türleri nelerdir? Hangi 4+ yıllık bölüm hangi puan türüyle öğrenci almaktadır?
YGS puanıyla girilebilecek 4+ yıllık bölümler 
 

Sadece YGS ile girebileceğiniz 4 yıllık lisans programlarının neler olduğunu ve puan türlerini (YGS-1,2,3,4,5 veya 6) öğrenmek için bu sayfayı ziyaret edin. 

MF (Mat-Fen) puanlı lisans bölümleri
 

MF (MF-1,2,3 ve 4) puanıyla girilen bölümler nelerdir? Sağlık bilimleri ve Tıp Fakülteleri, Mühendislikler vb. MF kaçla öğrenci almaktadır?

TM (Türkçe- mat) puanıyla girilen bölümler
 

TM puanıyla girilen bölümler hangileridir? Hukuk fakülteleri, Rehberlik Danışmanlık, Psikoloji, İktisat, Uluslararası İlişkiler TM kaçla öğrenci almaktadır?

TS Puanlı bölümler
  TS puanıyla girilen bölümler nelerdir? Türkçe, Türk Dili Edebiyatı, Coğrafya, İletişim hangi puanla öğrenci almaktadır?
DİL Puanlı bölümler
 

Dil puanıyla girilen bölümler nelerdir? İngilizce öğretmenliği, Mütercim-tercümanlık vb. hangi puanla (DİL-1,2,3) öğrenci almaktadır?

2 Yıllık Meslek Yüksek Okullarının (Ön lisans programlarının) puan türleri
 

Meslek Yüksek Okullarının puan türleri ve yerleştirme öncelikleri nelerdir? Meslek Liseliler için sınavsız geçiş imkanın olan bölümler hangileridir? Yerleştirme öncelikleri ve METEB ne demektir?

YGS - LYS Sınavlarında oturumlar, testler ve soru sayıları
 

YGS ve LYS sınavları kaç oturum halinde uygulanmaktadır? Hangi oturumda hangi testler var? Hangi testte hangi derslerden kaç soru yer alıyor? Hangi test için kaç dakika süre verilmektedir?

 
   

YGS Puan Hesaplama - LYS Puan Hesaplama - OBP Hesaplama - YGS Puan Hesaplama - LYS Puan Hesaplama - OBP Hesaplama

 

 

Yorumlar

Subject *  
Email *  
Nick Name * Rate    
 Confirm Image  Refresh
 
Add Comment

 

 
Tübitak'ın beğenmediği proje ile Dünya Birincisi oldu.
MEB TEOG ve Ehliyet Sınav tarihlerini değiştirdi.
AÖF İkinci Üniversite kayıtları son gün 17 Ekim 2014.
2014 ALES Sonbahar başvuru ücretleri ne zaman, nereye, nasıl yatırılacak?
Tübitak girişimci ve yenilikçi üniversiteleri açıkladı.
AÖF 2014 Güz Dönemi ders ekle sil ve kayıt yenileme işlemleri bitiyor.
Boğaziçi ve Bilkent Üniversitesi ilk 4 yüz üniversite arasına girdi.
2014 LYS cevap kağıdı nasıl görüntülenir?
2014 PYBS sınav saati değişti, sınav saat kaçta?
İstanbul'da Türkiye Sağlık Bilimleri Üniversitesi kuruluyor.
2014 LYS Soruları ve Cevapları yayınlandı.
2014 ÖSYS sayısal bilgiler açıklandı, kaç aday üniversite tercihi yapacak?
2016'da 1 milyon 200 bin yeni lise mezunu üniversite adayı geliyor.
İSG 24 Mayıs 2014 sınav sonuçları açıklandı.
Üniversiteye giriş sınavlarında ÖSYM devre dışı kalıyor, YGS-LYS kalkıyor.
YÖK'ten önemli LYS başvurusu uyarısı
YGS LYS kalkıyor, üniversite giriş sistemi değişiyor.
ÖSYM, Yabancı Dil Sınavları eşdeğerlikleriyle ilgili yeni tablo yayınladı.
2014 YGS, sınavı kazandıracak taktikler
YGS 2014, aşırı kaygıyla başetmede basit ve işe yarar öneriler.
YÖK öğretmen adayları için 2013 - 2014 pedagojik formasyon kontenjanını açıkladı.
THK Üniversitesi'nden iş garantili pilotluk eğitmi
YÖK denklik için web sitesi açtı
ÖSYM puanım tuttuğu halde yerleşmedim diyen adaylarla ilgili twiter'dan açıklama yayınladı.
SBS 2013 tercih süreci: Tercih, sonuç açıklama ve kayıt tarihleri
Tıp ve Hukuk Fakültesi Kontenjanları artırıldı.
Üniversite kayıt tarihleri ertelendi.
2013 SBS sınav soruları ve cevapları meb.gov.tr adresinde yayınlanacak.
SBS - PYBS Giriş Belgeleri ve Sınav Giriş Yerleri Açıklandı
YGS bitti, sıra LYS'de.
Şampiyonlar ve Şampiyon İller
YGS'de şampiyon bu kez ÖSYM
Türkiye'nin en girişimci elli üniversitesi
Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak
Üniversite adaylarına 10 bin yeni kontenjan
YGS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YGS'ye Ek Süre Verilmeliydi
Zorunlu eğitim 13 yıla çıkıyor
YÖK Farklı Katsayı Uygulamasını Kaldırdı
ÖSYM 2014 Sınav Takvimi

 

 

a

Üniversite Taban Puanları

Abant İzzet Baysal Üniversitesi
Abdullah Gül Üniversitesi
Acıbadem Üniversitesi
Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi
Adıyaman Üniversitesi
Adnan Menderes Üniversitesi
Afyon Kocatepe Üniversitesi
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi
Ahi Evran Üniversitesi
Akdeniz Üniversitesi
Aksaray Üniversitesi
Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi
Altın Koza Üniversitesi
Amasya Üniversitesi
Anadolu Üniversitesi
Ankara Üniversitesi
Ankara Bilge Üniversitesi
Ardahan Üniversitesi
Artvin Çoruh Üniversitesi
Atatürk Üniversitesi
Atılım Ünivesitesi
Avrasya Üniversitesi
Bahçeşehir Üniversitesi
Balıkesir Üniversitesi
Bartın Üniversitesi
Başkent Üniversitesi
Batman Üniversitesi
Bayburt Üniversitesi
Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi
Beykent Üniversitesi
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi
Bingöl Üniversitesi
Bitlis Eren Üniversitesi
Boğaziçi Üniversitesi

LYS Mantık Konu Anlatımı
ve Soru Çözümleri

Bozok Üniversitesi
Bursa Üniversitesi
Bursa Orhan Gazi Üniversitesi
Bursa Teknik Üniversitesi
Bülent Ecevit Üniversitesi
Canik Başarı Üniversitesi
Celal Bayar Üniversitesi
Cumhuriyet Üniversitesi
Çağ Üniversitesi
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Çankaya Üniversitesi
Çankırı Karatekin üniversitesi
Çukurova üniversitesi
Dicle Üniversitesi
Doğuş Üniversitesi
Dokuz Eylül üniversitesi
Dumlupınar Üniversitesi
Düzce Üniversitesi Taban Puanları
Ege Üniversitesi Taban Puanları
Erciyes Üniversitesi Taban Puanları
Erzincan Üniversitesi Taban Puanları
Erzurum Teknik Üniversitesi Taban Puanları
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Taban Puanları
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Taban Puanları
Fatih Üniversitesi Taban Puanları
Fırat Üniversitesi Taban Puanları
Galatasaray Üniversitesi Taban Puanları
Gazi Üniversitesi Taban Puanları
Gaziantep Üniversitesi Taban Puanları
Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tokat Taban Puanları
Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Taban Puanları
Gedik Üniversitesi Taban Puanları
Gediz Üniversitesi Taban Puanları
Giresun Üniversitesi Taban Puanları
Gümüşhane Üniversitesi Taban Puanları
Hacettepe Üniversitesi Taban Puanları
Hakkari Üniversitesi Taban Puanları
Harran Üniversitesi Taban Puanları
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Taban Puanları
Haliç Üniversitesi Taban Puanları
Hitit Üniversitesi Taban Puanları
Hoca Ahmet Yesevi Türk Kazak Üniversitesi Taban Puanları
Iğdır Üniversitesi Taban Puanları
Işık Üniversitesi Taban Puanları
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Taban Puanları
İnönü Üniversitesi Taban Puanları
İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Taban Puanları
İstanbul Arel Üniversitesi Taban Puanları
İstanbul Aydın Üniversitesi Taban Puanları
İstanbul Bilgi Üniversitesi Taban Puanları
İstanbul Bilim Üniversitesi Taban Puanları
İstanbul Gelişim Üniversitesi Taban Puanları
İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Taban Puanları
İstanbul Kültür Üniversitesi Taban Puanları
İstanbul Medipol Üniversitesi Taban Puanları
İstanbul Medeniyet Üniversitesi Taban Puanları
İstanbul Mef Üniversitesi Taban Puanları
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Taban Puanları
İstanbul Şehir Üniversitesi Taban Puanları
İstanbul Teknik Üniversitesi Taban Puanları
İstanbul Ticaret Üniversitesi Taban Puanları
İstanbul Üniversitesi Taban Puanları
İzmir Ekonomi Üniversitesi Taban Puanları
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Taban Puanları
İzmir Üniversitesi Taban Puanları
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Taban Puanları
Kadir Has Üniversitesi Taban Puanları
Kafkas Üniversitesi Taban Puanları
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Taban Puanları
Karabük Üniversitesi Taban Puanları
Karadeniz Teknik Üniversitesi Taban Puanları
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Taban Puanları
Kastamonu Üniversitesi Taban Puanları
Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi Taban Puanları
Kırıkkale Üniversitesi Taban Puanları
Kırklareli Üniversitesi Taban Puanları
Kilis 7 Aralık Üniversitesi Taban Puanları
Kocaeli Üniversitesi Taban Puanları
Koç Üniversitesi Taban Puanları
KTO Karatay Üniversitesi Taban Puanları
Maltepe Üniversitesi Taban Puanları
Mardin Artuklu Üniversitesi Taban Puanları
Marmara Üniversitesi Taban Puanları
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Taban Puanları
Melikşah Üniversitesi Taban Puanları
Mersin Üniversitesi Taban Puanları
Mevlana Üniversitesi Taban Puanları
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Taban Puanları, msgsu
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi
Murat Hüdavendigar Üniversitesi
Mustafa Kemal Üniversitesi Taban Puanları
Muş Alparslan Üniversitesi Taban Puanları
Namık Kemal Üniversitesi Taban Puanları
Necmettin Erbakan Üniversitesi Taban Puanları
Nevşehir Üniversitesi Taban Puanları
Niğde Üniversitesi Taban Puanları
Nişantaşı Üniversitesi
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Taban Puanları
Okan Üniversitesi Taban Puanları
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Taban Puanları
Ordu Üniversitesi Taban Puanları
Orta Doğu Üniversitesi (ODTÜ) Taban Puanları
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Taban Puanları
Özyeğin Üniversitesi Taban Puanları
Pamukkale Üniversitesi Taban Puanları
Piri Reis Üniversitesi Taban Puanları
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Taban Puanları, Rize Üniversitesi
Sabancı Üniversitesi Taban Puanları
Sakarya Üniversitesi Taban Puanları
Selçuk Üniversitesi Taban Puanları
Siirt Üniversitesi Taban Puanları
Sinop Üniversitesi Taban Puanları
Suleyman Demirel Üniversitesi Taban Puanları
Suleyman Şah Üniversitesi Taban Puanları
Şırnak Üniversitesi Taban Puanları
Şifa Üniversitesi Taban Puanları
TED Üniversitesi Taban Puanları
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Taban Puanları
Toros Üniversitesi Taban Puanları
Trakya Üniversitesi Taban Puanları
Tunceli Üniversitesi Taban Puanları
Turgut Özal Üniversitesi Taban Puanları
Türk Hava Kurumu Üniversitesi Taban Puanları
Türk Alman Üniversitesi Taban Puanları
Ufuk Üniversitesi Taban Puanları, ücretleri
Uludağ Üniversitesi Taban Puanları
Uluslararası Antalya Üniversitesi Taban Puanları
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Taban Puanları
Uşak Üniversitesi Taban Puanları
Üsküdar Üniversitesi Taban Puanları
Yalova Üniversitesi Taban Puanları
Yaşar Üniversitesi Taban Puanları
Yeditepe Üniversitesi Taban Puanları
Yeni Yüzyıl Üniversitesi Taban Puanları
Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Taban Puanları
Yıldız Teknik Üniversitesi Taban Puanları
Yüzüncü Yıl Üniversitesi, Taban Puanları
Zirve Üniversitesi, Taban Puanları
Doğu Akdeniz üniversitesi
Girne Amerikan Üniversitesi Taban Puanları
Lefke Avrupa Üniversitesi Taban Puanları
Yakın Doğu Üniversitesi Taban Puanları
Gülhane Askeri Tıp Akademisi
Hava Astsubay Meslek Yüksek Okulu
Hava Harp Okulu
Deniz harp okulu
Polis Akademisi
Kara Harp Okulu

 


 

YGS - LYS - BKS

 

 

Ana Sayfa

|

YGS - LYS

|

AÖL

|

SBS

|

Matematik özel ders

ALES

| KPSS    Açık Lise Kursu | AOF | Özel ders Ankara

DGS

|

Açık Lise Kitapları

|

MAÖL İş Takvimi

|

iletisim

|

Özel ders Antalya

 

 

 

Programlama ve destek: A. Tanrıkulu