Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları Kitabı

/ 22 Haziran 2015 / / 1 Yorum

Gümrük Müşavirliği/ Müşavir Yardımcılığı ve Görevde Yükselme Sınavlarına Hazırlık Kitabı GÜNCELLENMİŞ VE GENİŞLETİLMİŞ YENİ BASKI Çıktı! Sipraşlerinizi verebilirsiniz!

Güncellenmiş ve Genişletilmiş 2. Baskı ÇIKTI, Siparişlerinizi verebilirsiniz!

3. BASKI ŞUBAT AYININ SON HAFTASINDA MATBAADAN ÇIKACAK,

ÖN SİPARİŞ VERİN, ÇIKAR ÇIKMAZ SMS İLE BİLGİ VERELİM!

Gümrük-müşavirliği-sınavı-kitabı-hüseyin-yavuz-sipariş-300x180

GÜMRÜK MEVZUATI VE UYGULAMALARI

Kitabımızın Genişletilmiş ve Güncellenmiş 2. Baskısı Çıkmıştır. Siparişlerini verebilirsiniz.”

KONULARINTEMEL MANTIĞININ KAVRANMASINDA GENİŞ KONU ANLATIMLI, TEKNİK TEST ÇÖZÜMLERİNDE İLGİLİ MADDE DAYANAKLI ÖRNEK SORU VE 1.400 SORU İLE DONATILMIŞ, ÖZET OLARAK GÜMRÜKMEVZUATININ TAMAMINI KAPSAYAN 624 SAYFADAN OLUŞAN KİTAP ÇIKTI, SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.

 

GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ

 MÜŞAVİR YARDIMCILIĞI

GÖREVDE YÜKSELME

SINAVLARINA HAZIRLIK

Sipariş Ver!

Bu kitapta bulacaklarınız:

KAÇAKÇILIKLA MÜCADELE KANUNU, GÜMRÜK KANUNU VE GÜMRÜK MEVZUATININ UYGULANMASINA İLİŞKİN İKİNCİL DÜZENLEMELER

Tarife Uygulamaları ve Yorum Kuralları, Özellikli Vergi Hesaplamaları (GV, Alkollüİçecekler ve Tütünde ÖTV, Ek Mali Yükümlülük, Hariçte İşleme, Bedelsiz Otomobil, Posta, Cep Telefonu, vb.), Menşe, Ticaret Politikası önlemleri, Dış Ticaret, Teknik Düzenlemeler ve Standardizasyon, GTS, STA, Kümülasyonlar, İthalatta Haksız Rekabetin Önlenmesi, İthalatta Korunma Önlemleri, Türkiye’nin Ticari Haklarının Korunması Mevzuatı, TeslimŞekilleri, Hariçte İşleme, Dahilde İşleme, Gümrük Kanunu ve Yönetmeliği, Cezalar, Tasfiye, TIR, Ortak Transit, İhracat ve İzin Listeleri, DFİF, Sınır Ticareti, İhtisas Gümrükleri ve Tebliğleri, İthalatYönetmeliği, KDV, ÖTV, KKDF, İthalat Rejim Kararı Tebliğleri, Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu, 2009/15481 s. BKK (Muafiyet ve İstisnalar, Posta ve Yolcu İşlemleri), 80 Soruluk 8 Adet Deneme Sınavı

Sipariş Ver!

 

Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları Kitabı İçindekiler

Yorum yaz

Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları Kitabı (1 Yorum)

  1. Hüseyin Yavuz üstadıma teşekkür ederim. Ben aldım, inceledim, çok yararlı bir kitap. Sınavlara hazırlanan beş arkadaşım da kitabı görünce onlar da aldı.