Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları kitabının güncellenmiş ve tam renkli 2017 SON BASKISI burada

/ 3 Şubat 2017 / / 8 Yorum

Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları kitabının güncellenmiş ve tam renkli 2017 SON BASKISI burada!

GÜMRÜK MEVZUATI VE UYGULAMALARI 2018

[saributon]2017 Baskısı için buradan satın alabilirsiniz![/saributon]

[saributon]Tam renkli ve tam güncel 2017 Baskısı için buradan sipariş verebilirsiniz![/saributon]

Konu Anlatımı, Örnek Soru Çözümleri, 670 Sayfa, 1600 Soru

Analiz Yayınları

Baskı tükenmeden: Sipariş ver!

Gümrük-müşavirliği-sınavı-kitabı-hüseyin-yavuz-sipariş-300x180

Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları Kitabı İçindekiler

Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları Kitabı İçindekiler Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları Kitabı’nda hangi konular var, hangi yasalar ve yönetmelikler yer alıyor? 2016 mevzuat değişikliklerine göre düzenleme…  Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları Kitabı İçindekiler için tıklayın!

GÜMRÜK MEVZUATI VE UYGULAMALARI

Kitabımızın Genişletilmiş ve Güncellenmiş Yeni Baskısı Çıkmıştır. Siparişlerini verebilirsiniz.”

KONULARIN TEMEL MANTIĞININ KAVRANMASINDA GENİŞ KONU ANLATIMLI, TEKNİK TEST ÇÖZÜMLERİNDE İLGİLİ MADDE DAYANAKLI ÖRNEK SORU VE 1.550 SORU İLE DONATILMIŞ, ÖZET OLARAK GÜMRÜK MEVZUATININ TAMAMINI KAPSAYAN 648 SAYFADAN OLUŞAN KİTAP ÇIKTI, SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.

 

GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ  MÜŞAVİR YARDIMCILIĞI

GÖREVDE YÜKSELME SINAVLARINA HAZIRLIK

Sipariş Ver!

Bu kitapta bulacaklarınız:

KAÇAKÇILIKLA MÜCADELE KANUNU, GÜMRÜK KANUNU VE GÜMRÜK MEVZUATININ UYGULANMASINA İLİŞKİN İKİNCİL DÜZENLEMELER

Tarife Uygulamaları ve Yorum Kuralları, Özellikli Vergi Hesaplamaları (GV, Alkollüİçecekler ve Tütünde ÖTV, Ek Mali Yükümlülük, Hariçte İşleme, Bedelsiz Otomobil, Posta, Cep Telefonu, vb.), Menşe, Ticaret Politikası önlemleri, Dış Ticaret, Teknik Düzenlemeler ve Standardizasyon, GTS, STA, Kümülasyonlar, İthalatta Haksız Rekabetin Önlenmesi, İthalatta Korunma Önlemleri, Türkiye’nin Ticari Haklarının Korunması Mevzuatı, TeslimŞekilleri, Hariçte İşleme, Dahilde İşleme, Gümrük Kanunu ve Yönetmeliği, Cezalar, Tasfiye, TIR, Ortak Transit, İhracat ve İzin Listeleri, DFİF, Sınır Ticareti, İhtisas Gümrükleri ve Tebliğleri, İthalatYönetmeliği, KDV, ÖTV, KKDF, İthalat Rejim Kararı Tebliğleri, Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu, 2009/15481 s. BKK (Muafiyet ve İstisnalar, Posta ve Yolcu İşlemleri), 80 Soruluk 9 Adet Deneme Sınavı

Sipariş Ver!

Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları Kitabı İçindekiler

Yorum yaz

Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları kitabının güncellenmiş ve tam renkli 2017 SON BASKISI burada (8 Yorum)

 1. Hüseyin Bey’e selamlar. Sınav çalışmamızda emeğinizden çok faydalandık. Çabanızdan ve sektöre katkınızdan dolayı teşekkürler. Maddi ve manevi karşılığını kat kat bulmanızı temenni ederim. Saygılar

 2. S.A. Hüseyin Bey, sizin kitabınızı uzun zamandır kullanıyorum. 2015 yılı gümrük müşavirliği sınavına hazırlanırken önemli bir kaynaktı benim için, şükürler olsun kazandım.

 3. Çok teşekkür ederim hakkınızı helal edin Hüseyin bey kitabınız bulunmaz bir kaynaktı benim için

 4. Hocam kitabınızla mülakat çalışmasında tanıştım büyük faydasını gördüm herkese tavsiye ediyorum.

 5. Beni yalnız bırakmadığınız ve Hüseyin Yavuz un kitabı ile tanışmama vesile olduğunuz için size minnettarım.

 6. Hüseyin bey teşekkürler. Kitabınızı ana kaynak yaparak kazanan, hatta sadece bu kitabı 2 kez okuyarak 2 sınavı da geçen arkadaş var. Allah razı olsun

 7. Hüseyin bey merhaba, bu gün itibariyle müşavirliği kazandım. Size hazırlanmamda çok önemli yeri olan kitabınız için teşekkür ediyorum. Kazanmamdaki payı yüzde olarak ölçülmez, ama %80 diyelim.
  Bir yerden sonra dönüp dolaşıp sizin kitabınıza geldik. Neredeyse tüm arkadaşlarım aynı fikirde şimdi çalışanlar içinde emin olun tavsiye ediyoruz.
  Sizler gibi yol göstericilerimiz olduğu için çok şanslıyız emekleriniz için tekrar teşekkürler Allah razı olsun. Saygılarımla.