Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları Kitabı Sipariş Formu

/ 25 Haziran 2015 / / 33 Yorum

Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları Kitabı Sipariş Formu

Gümrük Müşavirliği Müşavir Yardımcılığı ve Görevde Yükselme Sınavlarına Hazırlık Kitabı “Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları”

“Tamamı Renkli ve Güncel 2018 Baskısı!”
Bu formdan vereceğiniz tüm siparişler Renkli ve Güncel 2018 SON Baskı içindir!

Satın Almak için tıklayın!

Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları Kitabı İçindekiler

Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları Kitabı İçindekiler Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları Kitabı’nda hangi konular var, hangi yasalar ve yönetmelikler yer alıyor? 2017 mevzuat değişikliklerine göre düzenleme…  Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları Kitabı İçindekiler için tıklayın!

Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları, Hüseyin Yavuz

Yorum yaz

Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları Kitabı Sipariş Formu (33 Yorum)

 1. Hüseyin Yavuz’un Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları kitabının çok övgüsünü duymuştum, renkli ve Ocak 2017 güncel baskı. Kemal Bey’e de buradan ayrıca teşekkür ederim, bir günde eft ile birlikte kargo tamamlanıp kargo takip numarası telefonuma geldi, ertesi gün kitap elime ulaştı.

  • Arkadaşlar, Hüseyin Yavuz’un Gümrük Kitabı kargo dahil 80 Lira. Kemal bey sağolsun, son renkli baskı bir günde adresime ulaştı.

  • Normalde form mobil cihazlarda dahil bütün bilgisayarlarda açılıyor. Yine de bir sorun var diyorsanız, ya bu sayfayı başka bir tarayıcıda (örneğin mozilla firefox veya chrome gibi) açmayı deneyebilir ya da buradan cep telefonunuzu yazabilirsiniz; (onaylamadan, yani bizden başka kimse numaranızı görmeden) size ulaşabilir ve bilgi verebiliriz.

 2. Merhaba,

  Sipariş verdim ne zaman geri dönüş yaparsınız? Kitap fiyatı ne kadar? Ödemeyi nasıl yapmamız gerek? Kargo dahilmidir? Bu bilgilerin hiç biri sayfada yer almıyor. Bilgi verebilirmisiniz. Teşekkürler

 3. Sipariş vermek istiyorum formu doldurdum ancak dönüş alamadım.ödemeyi kredi kartı ile nasıl yapacağıZ

 4. Merhaba,
  Haftasonu ve bugün formu doldurup gönderdim ancak henüz bir geri dönüş alamadım. Sipariş teyidinizi ve geri dönüşünüzü rica ederim

 5. Bugün 2 adet sipariş verdim ama arayan olmadı iki saati geçti bir sıkıntı mı var acaba?

 6. Gümrük mevzuatı ve uygulamaları kitabını arkadaşların tavsiyesi ile içindeki konu başlıklarını da inceleyerek aldım. Gerçekten çok iyi. Hem konuları özet olarak anlatmış olması ve binlerce sayfalık mevzuatı özetlemiş olması, hem de uygulama örnekleri anlaşılır olduğu için beğendim. Klişe laflar etmek istemiyorum, bence alın, paranız boşa gitmez.

  • Gerek mail ile gerekse mesaj ile memnuniyetlerini bildiren arkadaşlarıma teveccühlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Amacımız ortak mevzuat dili oluşturulması noktasında gümrük camiası çalışanlarına bir nebze de olsa katkı sağlayabilmektir. Manevi olarak bu tür övgüler bizim bu yola çıkmadan önce ve çıktıktan sonra doğru bir noktada olduğumuzun teyididir. Tüm arkadaşlarıma meslek hayatları boyunca başarılar diliyorum.